Mobilná aplikácia „BUS Trenčín“

Vyskúšajte našu mobilnú aplikáciu „BUS TRENČÍN“, v ktorej si môžete zakúpiť cestovný lístok a pozrieť si všetky dôležité informácie o prevádzke MHD v Trenčíne. 

V aplikácii si po jednoduchej registrácii (zadanie emailu a vytvorenie hesla) môžete zakúpiť krátkodobé cestovné lístky, za ktoré môžete zaplatiť platobnou kartou alebo kreditom z virtuálnej karty. Virtuálnu kartu si síce musíte vytvoriť v našom e-shope, ale po jej spárovaní s našou aplikáciou môžete našu aplikáciu využiť aj ako nosič predplatného cestovného lístka. Pri kontrole cestovných lístkov tak už nebudete musieť hľadať svoju dopravnú kartu, ale len jednoducho ukážete naším revízorom 2D kód v aplikácii.

Ceny krátkodobých cestovných lístkov zakúpených v aplikácii sú rovnaké ako pri nákupe dopravnou kartou. Cestovný lístok zakúpený v aplikácii musí byť aktivovaný najneskôr minútu a pol pred nástupom do autobusu. Následne pri nástupe do autobusu sa už nemusíte ničím preukazovať, stačí nastúpiť cez ktorékoľvek dvere. 

Okrem nákupu cestovného lístka si v aplikácii môžete pozrieť aj cestovné poriadky, vyhľadať spojenie, ako aj skontrolovať meškanie Vášho spoja (niektoré funkcionality sú nasadzované postupne a môžu byť prístupné až nasledujúcich aktualizáciách aplikácie).

Kľúčové vlastnosti aplikácie:

  • nákup krátkodobých cestovných lístkov
  • nosič predplatných cestovných lístkov (pomocou virtuálnej karty)
  • prehľad cestovných poriadkov MHD Trenčín
  • vyhľadávač spojení
  • online mapa s reálnou polohou autobusov

Aplikácia je dostupná pre používateľov mobilných zariadení s operačným systémom Android a iOS.  
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.telmax.bustrencin.app&gl=SK
App Store: https://apps.apple.com/us/app/bus-tren%C4%8D%C3%ADn/id1641107642?uo=2